Új munkatársat keresünk

Kutatási projekt menedzser

pozícióba
Kik vagyunk?

Vállalatunk több mint 10 éve foglalkozik piackutatással és marketing tanácsadással. Több mint 1000 projekt elméleti és gyakorlati tapasztalatával a hátunk mögött segítjük ügyfeleinket online adatfelvételi, elemzési projektekben, vagy éppen tanácsadási feladatokkal.

Ügyfeleink köre rendkívül változatos, piackutató és reklám ügynökségektől kezdve, egyetemeken keresztül, vezető multinacionális vállalatokig végeztünk kutatásokat, projekteket.

Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk új tagot, aki szeretne vidám, modern környezetben dolgozni, azonban nem rettentik el a kihívások sem.

Kit keresünk?
  • precíz, motivált, lelkes
  • nem ijed meg az új feladatoktól
  • magabiztosan beszél és ír angolul
  • alapvető statisztikai ismeretekkel rendelkezik
  • excel és power point gyakorlott használója
  • nem esik nehezére a rendszerben való gondolkodás
  • kommunikációs készsége kitűnő
  • önállóan és csapatban egyaránt szeret dolgozni
Feladatok
  • piackutatási projektek teljes körű menedzselése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • kutatások technikai előkészítése
  • elemzők munkájának támogatása
  • részvétel magyar és angol nyelvű szakmai ajánlatok összeállításában
  • projektekhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása
Mit kínálunk? Versenyképes fizetés Fiatalos csapat Kellemes munkakörnyezet Emberközpontú közeg Valódi csapatélmény
Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk. karrier@researchcenter.hu