Új munkatársat keresünk

Elemző (research analyst)

pozícióba
Kik vagyunk?

Vállalatunk több mint 10 éve foglalkozik piackutatással és marketing tanácsadással. Több mint 1000 projekt elméleti és gyakorlati tapasztalatával a hátunk mögött segítjük ügyfeleinket online adatfelvételi, elemzési projektekben, vagy éppen tanácsadási feladatokkal.

Ügyfeleink köre rendkívül változatos, piackutató és reklám ügynökségektől kezdve, egyetemeken keresztül, vezető multinacionális vállalatokig végeztünk kutatásokat, projekteket.

Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk új tagot, aki szeretne vidám, modern környezetben dolgozni, azonban nem rettentik el a kihívások sem.

Kit keresünk?

Eleged van a multiból? Szeretnél minőségi munkát végezni és ehhez kellően maximalista vagy? Nálunk ehhez minden adott: rugalmas munkavégzés, home office lehetőség, emberközpontú vezetés, támogatott szakmai tréningek. Itt valódi értéket teremthetsz Magyarország meghatározó nagyvállalatai számára egy professzionális kutatócég szakmai és innovatív technológiai hátterével a háta mögött.

  • analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel
  • érdekel a big data és az adatvizualizáció világa (machine learning, Power BI)
  • gazdasági vagy egyéb szakirányú végzettséged van
  • alapvető statisztikai, machine learning ismereteid megvannak (klaszter elemzés, lineáris és nemlineáris regresszió, stb.)
  • rutinosan használod az office alkalmazásokat (excel, powerpoint) és az SPSS-t
  • kommunikációs készséged kitűnő
  • magabiztosan beszélsz és írsz angolul
  • precíz, motivált, lelkes vagy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • adatvizualizációban, adatbányászatban szerzett korábbi tapasztalat
Feladatok
  • kutatási, elemzési projektek menedzsmentje
  • ügyfelekkel való egyeztetés, kapcsolattartás
  • kérdőív készítés, adatfelvétel megtervezése
  • adatvizualizáció, chart-ok, dashboard-ok készítése
  • elemzés, prezentáció készítés
Mit kínálunk?Versenyképes fizetésFiatalos csapatKellemes munkakörnyezetEmberközpontú közegValódi csapatélmény
Jelentkezés:Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk. karrier@researchcenter.hu