Új munkatársat keresünk

Online kutatási projektmenedzser

pozícióba
Kik vagyunk?

Vállalatunk több mint 10 éve foglalkozik piackutatással és marketing tanácsadással. Több mint 1000 projekt elméleti és gyakorlati tapasztalatával a hátunk mögött segítjük ügyfeleinket online adatfelvételi, elemzési projektekben, vagy éppen tanácsadási feladatokkal.

Ügyfeleink köre rendkívül változatos, piackutató és reklám ügynökségektől kezdve, egyetemeken keresztül, vezető multinacionális vállalatokig végeztünk kutatásokat, projekteket.

Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk új tagot, aki szeretne vidám, modern környezetben dolgozni, azonban nem rettentik el a kihívások sem.

Kit keresünk?

Ha kiváló projekt menedzsment képességekkel rendelkezel, jól tudsz kommunikálni ügyfelekkel, csapatban érzed jól magad és érdekel az online marketing, ezen belül is a kutatás világa, akkor nálunk a helyed.

  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztos szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • kiváló csapatjátékos
  • kreatív problémamegoldó hozzáállás
  • erős excel gyakorlati tapasztalat
  • rendszerben való gondolkodás
  • precíz, motivált, lelkes
  • piackutatási projektmenedzsmentben, adatfelvételben vagy online marketing-ben szerzett korábbi tapasztalat előny
Feladatok
  • magyar és angol nyelvű kutatási árajánlatok összeállítása
  • piackutatási projektek menedzselése
  • panel leválogatás megtervezése, e-dm megtervezése, online kérdőív tesztelése, adatbázis átadása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás magyar és angol nyelven
  • projektekhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása
  • elemzők munkájának támogatása
Mit kínálunk?Versenyképes fizetésFiatalos csapatKellemes munkakörnyezetEmberközpontú közegValódi csapatélmény
Jelentkezés:Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk. karrier@researchcenter.hu