Új munkatársat keresünk

Elemző (analyst)

pozícióba
Kik vagyunk?

Vállalatunk több mint 10 éve foglalkozik piackutatással és marketing tanácsadással. Több mint 1000 projekt elméleti és gyakorlati tapasztalatával a hátunk mögött segítjük ügyfeleinket online adatfelvételi, elemzési projektekben, vagy éppen tanácsadási feladatokkal.

Ügyfeleink köre rendkívül változatos, piackutató és reklám ügynökségektől kezdve, egyetemeken keresztül, vezető multinacionális vállalatokig végeztünk kutatásokat, projekteket.

Fiatalos, dinamikus csapatunkba keresünk új tagot, aki szeretne vidám, modern környezetben dolgozni, azonban nem rettentik el a kihívások sem.

Kit keresünk?

Ha érdekel az adatok világa és az adatokban képes vagy meglátni a valódi insight-ot aminek a vizualizációjától elolvad a megbízó, nálunk van a helyed!

  • analitikus gondolkodásmódú, érdeklik a miértek
  • alapvető statisztikai ismeretekkel rendelkezik
  • az excel és az SPSS rutinos használója
  • gyakorlott powerpoint prezentáció készítésben
  • gazdasági vagy egyéb szakirányú végzettsége van
  • magabiztosan beszél és ír angolul
  • precíz, motivált, lelkes
  • kommunikációs készsége kitűnő
  • önállóan és csapatban egyaránt szeret dolgozni
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • adatvizualizációs szoftver ismerete előny
Feladatok
  • piackutatási, elemzési projektek menedzselése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • módszertan, kérdőív megtervezése
  • kutatási adatbázis előkészítése, feldolgozása, statisztikai elemzése
  • tanácsadók munkájának támogatása
  • részvétel magyar és angol nyelvű szakmai ajánlatok összeállításában
  • projektekhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása
Mit kínálunk?Versenyképes fizetésFiatalos csapatKellemes munkakörnyezetEmberközpontú közegValódi csapatélmény
Jelentkezés:Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével e-mailben várjuk. karrier@researchcenter.hu